Úprava obočí, trhání chloupků na bradě či jiných místech – laserová depilace obličeje nabízí jednoduché řešení!

Způsobů pro odstranění chloupků existuje nespočet. Domácká depilace a holení může zabrat i desítky minut denně. Ve výsledku to znamená ztrátu hodin času, který lze využít jinak, a mnohdy i lépe. Chceme-li ovšem vypadat dobře, nic jiného nám nezbývá – to si jistě myslí řada z nás. V dnešní době to ale není tak úplně pravda, jelikož laserová depilace přináší jednoduché a účinné východisko z tohoto kolotoče. Vsaďte na laser, a každodenním úpravám obličeje můžete dát sbohem!

 

Obavy nejsou na místě. Laserová depilace obličeje je téměř bezbolestná

Častokrát se stává, že jakmile zaslechneme slovo depilace, vybavíme si bolest. Ono není divu, jelikož depilace voskovými pásky, teplým voskem nebo depilačním strojkem bolestivá rozhodně je. Nikomu z nás se do toho dvakrát nechce, ale nakonec to musíme nějak přetrpět. Není totiž nad pocit čerstvě oholené, hladké pokožky, jak řada z nás s jistotou potvrdí. Bolesti se ovšem můžeme zcela vyhnout, a to právě pomocí laserové depilace.

 

Technologie laserového ošetření je ve světě známá již nějaký ten rok. Hojně používaná je primárně pro svou šetrnost a relativní neinvazivnost v porovnání s běžným lékařským zákrokem. O něco později se takovéto služby začaly využívat i v kosmetickém průmyslu a stejně jako v lékařství, měly i v kosmetice vysoce kladné odezvy. Při aplikování laseru se používá systém vzduchového chlazení ZCryo, který garantuje téměř bezbolestný průběh celého zákroku. Odstraňování chloupků už tak nebude nepříjemné, ba naopak – bez bolesti a jakéhokoliv úsilí dosáhnete více než uspokojivého výsledku.

 

Používané jsou certifikované nástroje. Jak laser funguje?

Proč se o tom tak hodně mluví? Čím je laser tolik zajímavý? Lze tomu opravdu věřit? Tyto, a mnohé jiné otázky jistě kolují v hlavě ne jednomu z nás. Důvěřovat něčemu jen tak je samozřejmě těžké avšak laserové depilaci věřit můžete. A to bez sebemenších pochyb. Princip je totiž velice prostý. Jakmile je přístroj přiložen k pokožce, laserový paprsek se v mžiku vstřebá do chloupku a účinně ho likviduje. Navíc díky chlazení, které eliminuje bolest pacienta na minimum, se laser bez problému dostane i do větší hloubky, kde zruší i samotný kořínek. Není proto divu, že pokožka zůstane hladká podstatně déle, než by tomu bylo u kterékoli jiné depilační metody.

 

Obličej je “rychlovka”. S laserem je hotovo za 20 minut

Obličejové partie jsou jednou z nejproblémovějších, co se týče depilace. Jsou stále vidět, a tak usilujeme o to, aby obličej vypadal upraveně. Také jde o jedno z nejcitlivějších míst na našem těle, což vyžaduje kvalitní přípravky a péči. S laserovou depilací si mnohé strasti ušetříte. Už nebudete muset investovat do holicích strojků, epilátorů ani voskových pásků. I pinzetě řeknete sbohem! Laserová depilace vás zbaví chloupků na tváři rychle, bezbolestně, a hlavně natrvalo!

 

V Praze najdete i nejnovější EPILIA RF

Chcete zákrok podstoupit, ale hledáte spolehlivou kliniku? Porozhlédněte se především v Praze. Třeba zdejší prestižní Premier Clinic používá ty nejmodernější technologie, mezi nimiž figuruje právě laser EPILIA RF. Tento diodový laser funguje na bázi dvojího záření, které mu umožňuje proniknout do větší hloubky, a zároveň si hravě poradit i s chloupky světlejšího pigmentu. Laser EPILIA RF se právem řadí mezi světovou špičku a posunul rozvoj kosmetických technologií opět o stupeň výše. Zákroku s ním litovat rozhodně nebudete!

Jana Černíková

Back to Top