Při rozvoji naší sexuality se s odstupem času obvykle omezujeme na praktikování toho, co už známe. Tím, že zůstáváme ve své komfortní zóně, mnohé oblasti našeho těla zůstávají neprozkoumané a my se tak neskutečně ochuzujeme o všechnu tu rozkoš, kterou by nám mohly přinést. Jednou z nich je i prostata. Proč ji věnovat pozornost? A jak na její stimulaci, aby byla maximálně příjemná? 

Prostata – známý i neznámý spouštěč nebeské rozkoše 

Pro muže je jednou z nejznámějších erotogenních oblastí prostata. Ovšem pouze teoreticky. Ve skutečnosti většina mužů masáž prostaty nepraktikuje a vůbec tak netuší, že si nechávají utéct příležitost prožít něco tak vzrušujícího, že se jim o tom ani nesnilo. 

Co kdybychom vám řekli, že díky její stimulaci můžete dosáhnout velmi intenzivních orgasmů, zcela odlišných od těch, co už znáte? Prostata, kde se onen bod P nachází, je totiž zodpovědná za produkci semenné tekutiny, která je vylučována při ejakulaci, a tím pádem úzce spojena s rozkoší.

Proč právě profesionální erotická masáž prostaty? 

Erotické masáže jdou tou nejlepší příležitostí, jak se naučit poznávat blíže části těla, které jste nikdy nebo jen zřídkakdy stimulovali. Díky masážním technikám profesionálních masérek poznáte nejvhodnější způsob vzrušujícího dráždění těchto neprávem přehlížených oblastí včetně prostaty. 

Tento typ masáže, který je běžnou součástí nabídky erotických služeb masérek, jaké najdete na www.pleasure-world.com, vás nejen přivede do stavu naprostého uvolnění, ale umožní vám i poznat své tělo a jeho reakce ještě lépe.

ento typ masáže, který je běžnou součástí nabídky erotických služeb, vás nejen přivede do stavu naprostého uvolnění, umožní vám i poznat své tělo a jeho reakce ještě lépe. Naučíte se, jak dosáhnout vrcholu blaha jak v našem centru masáží, tak mimo něj  – ve vaší ložnici s vaší partnerkou.

Výhody masáže prostaty 

Bod P má velmi specifickou vlastnost: je plný nervových zakončení, která jen čekají na lechtive dráždění! To přispívá k tomu, že orgasmus dosažený masáží prostaty je velmi, velmi intenzivní a ne ojediněle i několikanásobný! Není to ten nejlepší důvod, proč se o něj začít zajímat? 

Je to dáno tím, že během stimulace prostaty dochází k zesílení pánevních kontrakcí. Právě jim budete vděčit za až desetinásobně silnější a také delší orgasmy. 

Prevence závažných onemocnění a sexuálních dysfunkcí

Tato praktika se rovněž spojuje s prevencí rakoviny prostaty. S velkou oblibou ji doporučují sexuální terapeuti mužům, potýkajím se s problémy s erekcí nebo předčasnou ejakulací. Erotické masáže obecně pomáhají posílit kardiovaskulární systém, zlepšit krevní zásobení pohlavních orgánů a získat nad prožíváním vzrušení a ejakulací větší kontrolu. Masáž prostaty v tomto směru nepředstavuje žádnou výjimku. I v případě těchto dvou dysfunkcí je jak skvělým způsobem léčby, tak prevence. 

Bez zajímavosti také není, že při přímé stimulaci prostaty dochází k vypuzování prostatické tekutiny, která zvýší množství spermatu. Ještě si myslíte, že tato praktika nějak podrývá vaše mužství? 

Někteří muži se mohou zdráhat zkoumat svůj bod P, ať už ze strachu, kvůli tabu zpochybňující jejich sexuální orientaci, nebo proto, že to považují za nehygienické, eventuálně nepříjemné. To je však nepochybně způsobeno předsudky, které nám vštípila společnost. Teď, když víme, kolik potěšení tato oblast nabízí, je na čase tato tabu odstranit. 

Jste připraveni zažít nepopsatelnou rozkoš? Využít příležitost k objevování a experimentování s tajemným bodem P? 

Jana Černíková

Back to Top