Snad každá žena je s některou částí svého těla nespokojená. V minulosti neexistovalo tolik moderních a často i ambulantních zákroků, které dokážou ženské nedostatky upravit a přiblížit tak ženu k dokonalosti a osobní spokojenosti. Ať jsou to třeba malá prsa, nevýrazné rty, velký nos nebo tuková tkáň v oblasti bříška. Pro všechny nedostatky se objevilo hned několik způsobů, jak je odstranit. Vítejte ve světě možností úprav na klinice plastické chirurgie. Umějí vylepšit snad všechny části lidského těla!

Dokonalou postavu od plastického chirurga lze mít i bezbolestně!

Největší nedokonalostí těla bývají většinou tyto problémové partie:

  • hýždě
  • boky
  • bříško
  • prsa

Tyto partie lze samozřejmě vylepšit pravidelným cvičením a správným jídelníčkem. Svoji roli také hrají geny, které ani cvičením nelze ošálit. A v té situaci je nejvhodnějším řešením přebytečného tuku v problémových partiích jeho odsátí. V oboru redukce tukové tkáně můžeme využívat například z nabídky těchto profesionálních procedur:

  • laserová liposukce (vyzkoušejte novinkovou Verjú) – ta dokáže zmenšit objem tukové tkáně, redukuje obvod a sníží celkovou nadváhu. Jedná se o revoluční neinvazivní liposukci, jejíž výsledky jsou na úrovni invazivní liposukce jehlou.
  • liposukce – léty ověřený invazivní zákrok, jenž pomohl mnoha ženám a mužům s odsátím přebytečného tuku
  • injekční lipolýza – revoluční rozpuštění tuků v problémových partiích pomocí speciální směsi, která rozpouští tuk, zpevňuje pokožku a pomáhá s aktivací kolagenu v kůži
  • kryolipolýza – další forma liposukce, tentokrát s pomocí hlubokého zmražení

Chtějte krásnější poprsí!

Mít krásné poprsí nebylo snad nikdy snadnější! Kliniky estetické chirurgie se dnes předhánějí s nabídkami různých výplní pro větší a plnější poprsí. Objevily se i odlehčené implantáty, které nabízejí přirozenější vzhled upraveného dekoltu. Na klinikách se o nová prsa soutěží, můžete je mít dokonce i na splátky. Jak se prsa nejčastěji upravují?

  • Augmentace – tento termín obecně znamená zvětšení konkrétní partie těla výplní. Buď vlastní tkání, nebo umělou výplní. Tento termín se objevuje například v zubním lékařství, chirurgii nebo právě v oboru plastické chirurgie. Augmentace poprsí je tedy zvětšení ňader pomocí implantátu, nejčastěji speciálního silikonu.
  • Modelace – modelace řeší nedokonalost tvaru poprsí. Ženská prsa mění s věkem svůj tvar, na jejich poklesu má největší podíl těhotenství a kojení. Modelace prsou tyto nedostatky zvládá dokonale. A kdo chce zároveň ještě k modelaci větší poprsí, může ji kombinovat s augmentací, tedy vložením implantátu v ideálním tvaru. Buď kulatý, který tvoří výraznější dekolt, nebo ve tvaru kapky, který je obecně přirozenější.

Jaký je dnes ideál ženské krásy?

Tento fenomén hledají lidé od nepaměti. Co je vlastně ideální vzhled a co jej tvoří? Podle některých vědců je velmi důležitá symetrie. Čím symetričtější obličej máte, tím jste pro opačné pohlaví zajímavější a více atraktivní. Vědci dokonce tuto symetrii počítají a využívají takzvaný Zlatý řez. To, že symetrické obličeje jsou atraktivnější, ale není žádnou novinkou. Její přitažlivost platila již v dávných dobách. Během času se měnila pouze preference kyprých tvarů versus štíhlých postav, čas od času „frčely“ blondýny, jindy zase tmavovlásky. Symetrie však vládla vždy. Ať se vám to líbí nebo ne, vzhled mimo konkrétní vlastnosti člověka stále hraje významnou roli při výběru budoucího partnera.

Fandíte ženám s plastickými operacemi? Chcete se přidat do jejich řad? Víte, že na některých klinikách se dá o plastiku zdarma i soutěžit? Šly byste do toho, kdyby bylo odsátí tuku úplně zdarma? Napište nám!

Jana Černíková

Back to Top