O laserové epilaci intimních partií jste jistě už slyšeli. Takzvaná „brazilka“ nyní není pouze výsadou modelek, hereček a zámožných podnikatelů. Díky její oblíbenosti se začala šířit světem rychlostí světla a nyní ji seženete v každém velkém města a za podstatně dostupnější cenu.

 

Laserová epilace intimních partií vám v létě poskytne svobodu

Úprava intimních částí těla je dnes takovým nepsaných standardem. Představte si tu svobodu – je léto, trávíte čas u vody, a nemusíte hlídat, zda někde nevykukují nevzhledné chloupky či jejich kořínky v tříslech. Nemusíte se zakrývat a dávat pozor, jestli sedíte správně a jestli si někdo nevšiml nedokonale oholených intimních partií pod plavkami. Pokud si však nepřejete dokonale vyhlazené intimní partie, můžete zvolit pouze laserovou epilaci třísel a na zbytek nechat prostor vaší fantazii a trendům.

 

Co je vlastně laserová epilace

Jedná se o trvalý zákrok, při kterém se díky laserovému paprsku laser zničí cibulka kořínku pod kůží. Oproti epilaci při depilaci chloupek odstraňujeme pouze z povrchu kůže, nikoliv zevnitř i s kořínkem. Proto máme chloupek za pár hodin zase zpátky.

 

· Depilace

Krátkodobé odstranění chloupků pomocí žiletky nebo depilátoru. Chloupky odstraňujete pouze ze svrchní vrstvy kůže, chloupek i s kořínkem pod povrchem zůstává dál. Chloupek začne okamžitě dorůstat, proto většina z nás chloupky cítí již druhým dnem. Toto řešení je nejrychlejší, ale zároveň nejméně efektivní.

· Epilace

Odstranění chloupků epilátorem, cukrovou pastou nebo voskem je metoda efektivnější. Hladká kůže vydrží i déle jak týden. Má ale jednu velkou nevýhodu – tento typ epilace může být pro citlivější osoby opravdu bolestivý a výsledek není příliš trvalý. Je vhodný spíše jako jednorázové než dlouhodobé řešení.

· Laserová epilace

Nejefektivnější způsob, jak se chloupků zbavit. Laserový paprsek zapříčiní rozpad kořínku v růstové fázi a znova již nevyroste. Nejen že je laserová epilace trvalá, při použití vzduchové anestezie Z Cryo také bezbolestná, rychlá, pohodlná a stále více cenově dostupná.

 

Jak dlouho zákrok trvá

Záleží, jak velkou oblast a jakou partii si přejete epilovat. U intimních partií u žen i mužů je zákrok hotový do 30ti minut, epilace rtů zabere 10 minut, epilace velkých ploch, jako jsou záda nebo celé nohy, můžou trvat i více než 3 hodiny.

 

Jak dlouho epilace vydrží

Aby mohl být chloupek zničen, musí být zasažen v růstové fázi. Je proto zapotřebí s jedno až dvou měsíčním odstupem zákrok minimálně čtyřikrát opakovat, aby se laser dostal na všechny chloupky ve fázi růstu.

 

Není to nebezpečné?

Zákrok by se měl provádět pouze na speciálních pracovištích, které jsou přizpůsobené, vybavené, sterilní a s odborným personálem. Při splnění těchto podmínek zákrok nebezpečný není.

Nebojte se připlatit si za ověřené prémiové kliniky, které vám zaručí nejnovější moderní lékařskou technologii, zkušenosti a testovací ošetření zdarma.

Laserové epilace jsou rychlé neinvazivní zákroky, které jsou dnes součástí života mnohých žen i mužů. Ať už je jedná epilaci intimních partií, obličeje, nohou nebo zad, investice do sebe, která nám pomůže zvýšit sebevědomí a cítit se komfortněji v každodenním životě, za to vždy stojí.

Máte zkušenost s laserovou epilací nebo nad ní stále jen uvažujete? Podělte se s námi o vaše zkušenosti.

Jana Černíková

Back to Top